İade ve Değişim

İade işlemleri

Firmamız, iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Neden belirterek, ambalajı bozulmamış,   kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri teslim tarihinden itibaren 20 gün içinde anlaşmalı ARAS KARGO ile iade edebilirsiniz. 

ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ ARAS KARGO DIŞINDAKİ GÖNDERİMLERİNİZ KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

İade için ürünü fatura üzerindeki adrese veya internet sitemizde belirtilen adresimize, kutu içerisine faturanın bir nüshasını ve yapılacak olan işlemin detaylarını belirten bir not yazıp iletmeniz yeterli olacaktır.Hatalı veya ayıplı ürün dışındaki gönderimlerde kargo ücreti müşterilerimiz tarafından karşılanmaktadır.

İade tutarı kredi kartı ile ödeme yapmışsanız kredi kartınıza, havale ile ödeme yapmışsanız, tutar hesabınıza iade edilecektir.

İade nedeni belirtmek zorunlu değildir, hizmet kalitemizi ölçümleyebilmek adına iade nedenini belirtmeniz bizler için önemlidir.

Ürün Değişimi

Ürün değişimi stoklarımızda mevcut olan ürünlerin tümü için geçerlidir. Değişim talebi süresi 30 gündür.

Ürün değişimi için alınan ürünün hiç giyilmemiş ( prova hariç ) olması gerekmektedir. 

Site üzerinden alınan ürünler satış noktalarında ve mağazalarda değiştirilemez.

Değişim için ürünü fatura üzerindeki adrese veya internet sitemizde belirtilen adresimize, kutu içerisine  numara değişimi, renk değişimi veya farklı yeni bir ürün ile değişim talebinizi belirten bir not yazarak iletmeniz yeterli olacaktır.Hatalı veya ayıplı ürün dışındaki gönderimlerde kargo ücreti müşterilerimiz tarafından karşılanmaktadır. 

Yeni istemiş olduğunuz ürün eski almış olduğunuz üründen daha yüksek fiyatta ise; göndermiş olduğunuz ürün bizlere ulaştığında arkadaşlarımız sizleri arayarak fiyat farkı ödemesi için sizleri yönlendiriyor olacaktır. Yeni istemiş olduğunuz ürün daha düşük fiyatta ise iadesi kartınıza veya hesabınıza yapılacaktır.

 

Hatalı veya ayıplı ürün dışındaki gönderimlerde kargo ücreti müşterilerimiz tarafından karşılanmaktadır.