Hakkımızda

 

1950 yılında Mehmet Dönmez tarafından kurulan Tuna Ayakkabı, Ankara' da ayakkabı sektörünün  en önemli markalarından biri olarak hizmet vermektedir. 65 yıllık tecrübesi ve birikimi, Ankara Ticaret Odası tarafından düzenlenen törenle ''Ayakkabı Sektörünün Duayeni'' plaketiyle ödüllendirilmiştir. İlk mağazasını 1950 yılında Ankara' nın tarihi çarşısı Hamamönü' nde,  ikinci mağazasını 1993 yılında Kızılay 'da açmıştır. 2000 yılında ise Sıhhıye' deki Outlet mağazası hizmete girmiştir.

 

 

2015 yılında açılan tunaelli.com.tr online alışveriş sitesi aracılığı ile geniş model çeşitliliği ve geleneksel kalitesiyle daha büyük müşteri kitlesine, her yerde ve her saatte ulaşma imkanı olmuştur.

65 yılı aşkın köklü geçmişiyle her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Tuna, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek için, ürünlerinin tümüne tasarım aşamasından üretimlerinin sonuna kadar büyük özen göstermektedir. Ayakkabılarımızın şıklığı yanında, rahatlığı ve kalitesi markamızın yıllarca en büyük tercih edilme sebebi olmuştur.

 

Markalarımız

 

TUNAELLİ, klasik çizgisini modern, şık ve özgün tasarımlarla bütünleştiren kadın ve erkek ayakkabı markamızdır. Tüm ürünlerimizde gerçek deri, kösele ve doğal malzemeler kullanılmaktadır. Ürünlerimizi el işçiliğiyle, kendimiz üretmekteyiz.

 

T50, dinamik ve spor çizgisiyle günlük hayatımızı renklendiren ve rahatlatan, kadın ve erkek markamızdır.